با حضور وزیر ورزش و جوانان فاز نخست استادیوم ورزشی ۵ هزارنفری گرمسار افتتاح شد. | دکتر غلامرضا کاتب

با حضور وزیر ورزش و جوانان

فاز نخست استادیوم ورزشی ۵ هزار نفری گرمسار افتتاح شد+عکس

شناسه خبر: ۱۵۸۸۶۴۸ سرویس: استانها

۰۹ آذر ۱۳۹۶ – ۱۶:۵۲

مسعود سلطانی فر/مسعود سلطانی‌فر/114

با حضور وزیر ورزش و جوانان فاز نخست استادیوم ورزشی ۵ هزارنفری گرمسار افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرمسار، در اولین برنامه سفر وزیر ورزش و جوانان به گرمسار فاز نخست استادیوم ورزشی ۵ هزارنفری گرمسار افتتاح شد.

ابوذر چنگیزی در حاشیه افتتاح این پروژه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: این پروژه از سال ۸۸ آغاز به کارکرده که باگذشت ۸ سال اکنون فاز اول آن تکمیل‌شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گرمسار با اشاره به اینکه فاز اول این پروژه در زمینی به مساحت ۱۳ هکتار بناشده است خاطرنشان کرد: زیربنای فاز اول استادیوم ۵ هزارنفری گرمسار بالغ‌بر ۱۵ هزار مترمربع است.

وی با بیان اینکه تاکنون بالغ‌بر ۴۰ میلیارد ریال در این استادیوم هزینه شده است و برای تکمیل آن نیازمند اعتبارات بیشتری هستیم یادآور شد: با توجه به اقدامات طراحی‌شده در فازهای بعدی این طرح بالغ‌بر ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای آغاز فاز دوم پیش‌بینی‌شده است.

چنگیزی بیان کرد: چمن مصنوعی، پیست دوومیدانی، سرویس بهداشتی، سیستم روشنایی، رختکن لباس ازجمله بخش‌های مهمی است که در فاز اول بهره‌برداری شد.

وی با اشاره به اینکه راه‌اندازی این پروژه ملی یک ظرفیت مناسب برای جامعه ورزشی شهرستان گرمسار به شمار می‌رود خاطرنشان کرد: در فاز اول این پروژه ۱۰۰۰ سکوی تماشاچی نیز به بهره‌برداری رسید که تحول عظیمی را در سرانه‌های ورزشی این شهرستان ایجاد می‌کند.

Comments are closed.