عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نطق عجولانه و غیراصولی ترامپ بی‌پاسخ نمی‌ماند گفت: ترامپ بداند نقض برجام به ضرر آمریکا تمام می‌شود.

غلامرضا کاتب/غلام رضا کاتب/غلام‌رضا کاتب/

غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرمسار، با اشاره به سخنان ترامپ در مجمع سازمان ملل اظهار داشت: نطق بی‌منطق عجولانه و غیراصولی ترامپ در این مجمع نشان داد خوی و تفکر استکباری در آمریکای خائن همچنان وجود دارد و این سخنان احمقانه بی‌پاسخ نمی‌ماند.

وی با تأکید بر اینکه آمریکا باید نقض برجام را از ذهن خود بیرون کند یادآور شد: نقض برجام بیش از هر چیزی به ضرر آمریکا است تا به ضرر ایران و هر کشوری که بخواهد خللی در اجرای برجام ایجاد کند نیز دچار خسارت‌های فراوانی می‌شود.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم ایران هرگز در مقابل جهان استکبار عقب‌نشینی نمی‌کنند اذعان کرد: آحاد مردم با اتحاد و همدلی خود در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پاسخ کوبنده‌ای را به دولت آمریکا می‌دهند.

وی ترامپ را یک احمق دیوانه خطاب کرد و افزود: ترامپ در علم سیاست در فقر به سر می‌برد و این مهم‌ترین نقطه‌ضعف او است.

کاتب تصریح کرد: سخنان ترامپ و اهداف او در نقض برجام بیهوده است و این زمینه‌ساز نابودی قدرت آمریکا در مجامع بین‌الملل می‌شود.

وی افزود: ایران اسلامی با بهره‌گیری از ظرفیت‌های داخلی می‌تواند و نفوذ سیاسی خود رد مجامع بین‌المللی نقش‌آفرین باشد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: ملت ایران با اتحاد و همدلی در مقابل دشمنی‌های جهان استکبار ایستادگی می‌کنند.

Comments are closed.