دکتر کاتب

نماینده گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی از ایجاد دهکده توریستی در شهرستان گرمسار با مشارکت بخش خصوصی در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش مرآت  به نقل از گرمسارآنلاین، غلام رضا کاتب نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی  در جمع مسئولان حوزه گردشگری گرمسار با اشاره به اینکه گرمسار پتانسیل بالایی در بخش گردشگری دارد، گفت: نگاه اصلی در حوزه سرمایه گذاری  باید ورود بخش خصوصی به این مقوله باشد.

نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس اظهار کرد: مشارکت بیش از ۵ سرمایه گذار در حوزه گردشگری و توسعه بومی گردی در روستاهای گرمسار از افتخارات این شهرستان است .

کاتب، استفاده از ظرفیت پارک ملی کویر و بیابان ها ی شهرستان گرمسار را یکی از گزینه های مهم برای توسعه گردشگری این شهرستان برشمرد.

وی با اشاره به استقبال از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این شهرستان بیان کرد: دولت نمی تواند به تنهایی به بخش توریستی و گردشگری ورود پیدا کند و تنها راه برای تحول در این بخش حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی است .

نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به دلیل ظرفیت بالای توریستی و گردشگری شهرستان گرمسار در آینده نزدیک با مشارکت بخش خصوصی دهکده توریستی در این شهرستان ایجاد می شود.

داریوش طاهری فرماندار گرمسار در ادامه این جلسه  از اختصاص زمین هایی برای حضور سرمایه گذاران برای رونق گردشگری و افزایش میزان بازدید گردشگران در گرمسار خبرداد و گفت: گرمسار نباید دیگر شهر عبوری باشد بلکه باید به یک شهر توقفی تبدیل شود و این امر باعث توسعه گرمسار می شود .

فرماندار گرمسار در ادامه اظهارکرد: توسعه صنایع دستی و سوغات شهرستان و بستر های لازم برای عرضه این محصولات از برنامه های اصلی این شهرستان است .

Comments are closed.