لایحه دائمی شدن قانون خدمات کشوری هنوز به مجلس ارسال نشده است… | دکتر غلامرضا کاتب

لایحه دائمی شدن قانون خدمات کشوری هنوز به مجلس ارسال نشده است

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که هنوز لایحه دائمی شدن قانون خدمات کشوری به قوه مقننه نرسیده است.


غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به طرح ارسال لایحه دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری به مجلس در رسانه ها اظهار داشت: لایحه دولت در زمینه دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری هنوز به مجلس ارسال نشده است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این لایحه باید به دست هیات رئیسه برسد تا پس از آن در صحن علنی اعلام وصول شود.

نماینده مردم گرمسار در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه دولت گفته که لایحه را ارسال می کند، ادامه داد: دولت اتمام مصوبه خود در جلسه هیات وزیران را با عنوان ارسال لایحه به مجلس مخابره کرده است.

این نماینده مجلس در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، بیان داشت: این در حالی است که ارسال لایحه از دولت به مجلس و اعلام وصول آن در صحن علنی، پروسه زمان بری است اما همین نکته کافی است که تا امروز لایحه دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری به دست هیات رئیسه نرسیده است.

کاتب با بیان اینکه لایحه دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری به صورت عادی در مجلس و کمیسیون مربوطه بررسی می شود، اظهار داشت: از جزییات و اصلاحات قانون بی اطلاع هستم و موضوع را از رسانه ها  مطلع شده ام.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، برخی رسانه ها اعلام کرده اند که رئیس جمهور در روزهای اخیر لایحه اصلاح و دائمی نمودن قانون مدیریت خدمات کشوری را به پیشنهاد سازمان اداری و استخدامی، جهت طی تشریفات قانونی  به رئیس مجلس شورای اسلامی تقدیم کرده است./

Comments are closed.