نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی: زورخانه گرمسار تا پایان سال افتتاح می شود

Printer-friendly versionSend to friend

نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی: زورخانه گرمسار تا پایان سال افتتاح می شود
نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از پروژه های مهم ورزشی گرمسار که خواست مردم این شهرستان بود پروژه زورخانه تا پایان سال به صورت کامل با تجهیزات به بهره برداری می رسد .

گرمسارآنلاین غلامرضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی با اعلام این مطلب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار  گرمسارآنلاین افزود: یکی  از برنامه های اصلی در  بخش ورزش در گرمسار توسعه  حوزه زیر ساختی ورزشی برای استفاده بیشتر مردم و افزایش سرانه ورزشی است .

نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه توسعه  خانه های ورزش روستایی را  تا پایان سال و ادامه این طرح در سال ۹۷ را مهم برشمردو گفت:  به دنبال این هستیم تا پایان سال ۹۷ تمام روستاهای شهرستان های گرمسار و آرادان خانه ورزش روستایی داشته باشند .

کاتب در ادامه از اعتبار ۳ میلیارد ریالی برای  باز سازی  سالن  قدیمی و بزرگ ش هید باهنر  در گرمسار خبرداد و  اظهارداشت: این پروژه  مهم ورزشی  با  اعتبار ۳ میلیارد ریالی در زمینه  افزایش امکانات سرمایش و گرمایش و تعویض  کف پوش به صورت کامل به بهره  برداری رسیده است .

نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت:  فاز دوم استادیوم ۵ هزار نفری گرمسار در اولویت  های بودجه ای سال آینده شهرستان و وزارت ورزش و جوانان است و در فاز نخست می توانند علاقه مندان از بخش  چمن مصنوعیو پیست دو میدانی ، رختکن و  یک هزار  سکوی تماشگری استفاده کنند…

Comments are closed.