◀️ دکتر مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره ) امروز جهت افتتاح و کلنگ زنی چندین پروژه در شهرستان گرمسار وارد ایوان_کی شد.

@katebgh

#کاتب
#ایوان_کی

احترام به مقام شامخ شهدا

◀️حضور دکتر #مخبر به همراه دکتر کاتب و جمع کثیری از مسئولان اجرایی شهرستانی و مدیران کل در گلزار شهدای #ایوان_کی.

 

۱۳۹۷/۲/۲۶

#شهدا
#کاتب

◀️ نشست رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره ) با دکتر کاتب ، امام جمعه ایوان کی و مسئولان شهرستانی و بخش ایوان کی

 

@katebgh

۱۳۹۷/۲/۲۶

دکتر کاتب : #بنیاد_برکت خدمات بسیار زیادی به این انقلاب داشته و بحق تا کنون حافظ اندیشه و ادامه دهنده راه امام راحل بوده است .

۱۳۹۷/۲/۲۶

@katebgh

دکتر غلامرضا #کاتب :

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام حافظ اندیشه های امام خمینی (ره ) است.

 

◀️ دکتر کاتب در جلسه ای که با حضور دکتر #مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ( ره ) در محل بخشداری ایوان کی برگزار شد گفت : بخش ایوان کی پیش از این به دلیل وجود ظرفیت های مناسب ، قطب کشاورزی منطقه محسوب میشد و خربزه این شهر در کشور شناخته شده است اما متاسفانه به دلیل کاهش نزولات آسمانی ، #کشاورزی که شغل اکثریت مردم این منطقه است با رکود مواجه گردیده است.

◀️ #کاتب تصریح کرد : هم اکنون نیز هشت روستا در این بخش وجود دارد که با مدیریت ، برنامه ریزی و استفاده از پتانسیل های موجود نیروی انسانی و ظرفیت های طبیعی میتوان با ایجاد و رونق اشتغال خانگی در این روستاها علاوه بر ایجاد اشتغال به سمت فقر زدایی نیز حرکت کرد.

◀️ وی ادامه داد : بنیاد برکت میتواند در راستای ایجاد اشتعال خانگی در #روستاهای ایوان کی بسیار موثر عمل کند.

◀️ کاتب اظهار داشت : در حال حاضر با توجه به رشد جمعیت #دانش_آموزی در بخش ایوانکی بیش از گذشته نیاز به فضای آموزشی در این بخش لمس میشود و با رایزنی های انجام شده با خیرین مدرسه ساز مقرر گردیده سه مدرسه در ایوان کی و شهرک های صنعتی این بخش احداث شود که با تعهد بنیاد برکت جهت ساخت یک باب مدرسه در این بخش که امروز با حضور دکتر مخبر کلنگ احداث آن به زمین زده شد اتفاقات بسیار خوبی در حوزه فضاهای آموزشی در این بخش خواهد افتاد .

◀️ عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اذعان داشت : این سفر برکات بسیاری را برای شهرستان در پی داشته است از جمله کلنگ زنی پروژه آموزشگاه دوازده کلاسه اندیشه در ایوان کی که به همت این بنیاد احداث خواهد شد.

 

@katebgh

۱۳۹۷/۲/۲۶

با حضور دکتر #مخبر

کلنگ احداث آموزشگاه ۱۲ کلاسه در ایوان کی به زمین خورد.

 

 

@katebgh

 

#کاتب
#ایوان_کی

◀️ قول مساعد رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره ) در خصوص ساخت #جامع _القرآن در ایوان کی و سرمایه گذاری در حوزه اشتغال روستایی در این بخش.

 

@katebgh

۱۳۹۷/۲/۲۶

افتتاح مدرسه شش کلاسه ابتدایی کوشک

 

 

@katebgh

۱۳۹۷/۲/۲۶

مدرسه بنیاد برکت روستای کوشک گرمسار با حضور دکتر #مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره ) ، نماینده مردم شهرستانهای گرمسار و آرادان ، امام جمعه و فرماندار گرمسار و جمع کثیری از مسئولان استانی و شهرستانی و مردم افتتاح شد.

 

دبستان ۶ کلاسه کوشک با زیر بنای ۶۵۴ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید .

 

@katebgh
#گرمسار

Comments are closed.