کاتب: سخنان ترامپ واقعیت اصلی سیاستمداران آمریکا را برای جهانیان روشن کرد | دکتر غلامرضا کاتب

سخنان ترامپ واقعیت اصلی سیاستمداران آمریکا را برای جهانیان روشن کرد/ تار و پود سپاه پاسداران در بدنه اجتماع ایران تنیده شده است…..

غلامرضا کاتب در گفت و گو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه سخنان و یاوه گویی‌های ترامپ واقعیت سیاستمداران دغل باز و غیر قابل اعتماد آمریکا را برای جهانیان آشکار کرد، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران یک حقیقت روشن و راستین است که همواره بر مواضع صلح طلبانه خود بر مبنای دفاع از حاکمیت و منافع ملی و تمامیت ارضی استوار است و در برابر هجمه کشورهای سلطه گر و زورگو با تما قوا ایستادگی خواهد کرد و از این موضوع هیچ واهمه‌ای نخواهد داشت.
وی افزود: سخنان سخیف و بی ارزش رئیس جمهور ایالات متحده در نفی برجام علیرغم تایید آن توسط آژانس بین المللی انرژی اتمی و سازمان ملل، همان اثبات ادعای ایران در بی اعتمادی به بی ثباتی سیاست های حاکمیت و دولت امریکا در سطح جهان است.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی همچنین افزود: سخنرانی ترامپ به همگان ثابت کرد آنچه را که رهبر معظم انقلاب بارها در سخنرانی های متعدد خود به بی‌اعتمادی به سخنان و رفتار سیاستمداران امریکایی متذکر شده بود یک واقعیت مسلم بوده و ایشان به خوبی بر آن اشراف و احاطه داشتند.
کاتب با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، جزئی جدایی ناپذیر از جمهوری اسلامی ایران است گفت: این نیرو در تار و پود بدنه اجتماع ایران تنیده شده و ریشه گرفته است، از این جهت همواره مورد حمایت مسئولان نظام و مردم شهیدپرور ایران اسلامی بوده و خواهند بود.
وی در ادامه از مردم غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی خواست، همانند گذشته با حفظ هوشیاری و اتحاد خود و حمایت همه جانبه از نظام و رهبری پاسخ کوبنده ای به یاوه گویی های بی ادبانه رئیس جمهور ایالات متحده بدهند.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: جهان در دوره جدید خود شاهد بی اعتباری و پوچ بودن ادعاهای امریکایی است که سالها توسط نظام رسانه ای خود سعی در نشان دادن پوسته ای توخالی از نجابت و اصالت را به سایر مردمان جهان داشت./

Comments are closed.