⏪ نماینده مردم شهرستانهای گرمسار، آرادان و ایوان کی طی بیانیه ای مردم را به حضور پر شور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد. | دکتر غلامرضا کاتب

⏪ نماینده مردم شهرستانهای گرمسار، آرادان و ایوان کی طی بیانیه ای مردم را به حضور پر شور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

 

در متن این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم.

 

◀️روز #قدس جلوه ای از تعهد و پایبندی تمام مسلمین و #آزادی‌خواهان جهان به قدس شریف و مردم مظلوم #فلسطین است این روز ، روز ایستادگی مستضعفان عالم بر علیه مستکبران و روز فریاد مظلومیت ملتی است که با خون فرزندان خود چهره زشت #صهیونیست جنایتکار ، آمریکای خونخوار و هم پیمانان آنها را آشکار کرد و ادعاهای دروغین دموکراسی و #حقوق_بشر در خصوص انسان دوستی آنان را مضحک جلوه داد.

◀️ روز قدس وجه مشترک تمام ملت مسلمان و آزادیخواه جهان برای دفاع از آزادی مردم مظلوم فلسطین است که با هوشیاری و تدبیر امام #خمینی ( ره ) مانند برگ زرینی بر تاریخ جهان معاصر نقش بست .

◀️ در این روز ملت آزاده ما بار دیگر برای دادخواهی از مردم مظلوم #فلسطین به پا خواهند خواست و بر علیه تجاوز و جنایت های رژیم باطل #صهیونیستی شعار سر خواهند داد تا جایی که این صدا به گوش حق جویان و حق طلبان در جهان برسد.

◀️اینجانب ضمن تاکید بر حضور خود در این آئین پرشکوه از یکایک ملت روزه دار ایران اسلامی و به خصوص مردم عزیز و شریف شهرستانهای #گرمسار #آرادان و #ایوان_کی میخواهم همچون سالهای گذشته با حضور #منسجم خود در #راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با تشکیل صفوف #متحد و عظیمی از مسلمانان و آزادیخواهان بساط اشغالگری را از جغرافیای جهان محو نمایند.

غلامرضا کاتب

@katebgh

Comments are closed.