⏪ پيام تبريك دكتر غلامرضا #كاتب نماينده مردم گرمسار ، آرادان و ايوانكي و عضو هیئت رئیسه مجلس شوراي اسلامي به مناسبت ۱۲ #فروردين #روز_جمهوري_اسلامي | دکتر غلامرضا کاتب

⏪ پیام تبریک دکتر غلامرضا #کاتب نماینده مردم گرمسار ، آرادان و ایوانکی و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به مناسبت ۱۲ #فروردین #روز_جمهوری_اسلامی

◀️ یوم الله ۱۲ فروردین، یادآور حماسه سیاسی و شکوه ملت فهیم و بصیر ایران در برپایی حکومت جمهوری اسلامی ایران و تجلی یکی از بزرگترین و پر افتخارترین حماسه مردم این مرز و بوم است؛ حماسه ای که توانست جهان را تحت تاثیر قرار دهد.

◀️ این روز پر برکت توانست به عنوان سند آزادی و استقلال ملت ایران و زمینه‌ساز حکومت عدل الهی باشد .سر آغازی برای تمام رشادت ها و افتخار آفرینی ایران و ایرانی ها.

 

◀️ امروز روز به بار نشستن درخت انقلابی است که خون هزاران شهید پاک و دلیر ایران برپای آن، تا همیشه تاریخ جریان دارد، روزی که جوانه های انقلاب در باغ پر برکت نظام جمهوری اسلامی ایران شروع به شکفتن کرد .

◀️ و همگان بدانند امروز و در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بیش از هر زمان دیگری نیاز است که با ترویج و گسترش تفکر ملی ، منافع ملی و استفاده از تمام ظرفیت های موجود در جامعه به خصوص توان و تفکر جوانان ، نخبگان و اندیشمندان گام های استواری را در راستای اعتلای جمهوری اسلامی ایران برداریم .

◀️ اینجانب ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و تبریک سال ۱۳۹۷ که به فرموده رهبر فرزانه انقلاب اسلامی سال #حمایت_از_کالای_ایرانی نامگذاری شده است؛ مجد و عظمت ملت شریف ایران اسلامی را در ظل عنایات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نماییم و امیدواریم که در این سال با کمک و حمایت مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی با غلبه بر مشکلات در راه توسعه و پیشرفت کشور گام های استواری برداریم.

#غلامرضا_کاتب

 

Comments are closed.