◀️خشکیدن ریشه‌ تکفیریان در عراق و سوریه ثمره گسترش تفکر بسیجی است. | دکتر غلامرضا کاتب

کاتب مطرح کرد:

◀️خشکیدن ریشه‌ تکفیریان در عراق و سوریه ثمره گسترش تفکر بسیجی است.

#غلامرضا_کاتب گفت: اعلان رسمی پایان داعش و فتح آخرین سنگر کفر و شرک همزمان با هفته بسیج به دست نیروهای مردمی و تحت لوای یک فرمانده بسیجی خود نشانه بارز و آشکاری از فراگیری و گسترش تفکر و فرهنگ بسیج دارد.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: امروز ایران اسلامی یکپارچه و منسجم با پشتیبانی از همین تفکر از حریم مرزهای فرهنگی، اقتصادی و سیاسی و جغرافیایی خود حراست میکند.

وی افزود: شجره طیبه بسیج در دهه چهارم انقلاب اسلامی امروزه مبدل به درخت تنومند با ریشه‌های در هم تنیده گشته است و توانسته درحوزه‌های مختلف منشاءخیرات و برکات فراوانی شود.

رئیس #فراکسیون_تولید_و_اشتغال ادامه داد: امروزه فضای اقتصادی نیاز به انقلاب و تغیر شرایط ناکارمد فعلی دارد، از این رو در حوزه‌های اقتصادی و تولید و اشتغال به شدت حضور بسیج و نگاه جهادی احساس میشود تا بتواند با جسارت و شجاعت در مرحله اجرای  امور  تحولی موثر و ماندگار به یادگار گذارد.

وی یادآور شد: مخاطبین بسیج امروز هر چند افزون و کثیر است و لیکن به دلیل تغییر شرایط جامعه در سطوح مختلف باید نظریه‌پردازان و متفکرین به همسان‌سازی این #نهاد_انقلابی مبتنی بر خواست و نیاز علاقمندان و مخاطبین و مبتنی بر حوزه‌های نوین و مقبول جامعه قرار دهند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، ضمن تبریک هفته بسیج به حافظان انقلاب و نظام اسلامی و پاسداران ولایت ابراز امیدواری نمود با حضور بسیج بعنوان یک نیروی پیشرو و نخبه‌گرا میتوان در آینده‌ای نزدیک شاهد موج علمی و فناوری در بستر دانش کشور باشیم

Comments are closed.