◀️ دکتر غلامرضا کاتب نماینده مردم شهرستانهای گرمسار ، آرادان و ایوان کی با صدور پیامی ضمن بزرگداشت سالروز شهادت مظلومانه آیت الله دکتر #بهشتی و ۷۲ تن از یارانش، هفته قوه #قضاییه را به تمام دست اندرکاران امر قضا در کشور به خصوص حوزه انتخابیه تبریک گفت. | دکتر غلامرضا کاتب

◀️ دکتر غلامرضا کاتب نماینده مردم شهرستانهای گرمسار ، آرادان و ایوان کی با صدور پیامی ضمن بزرگداشت سالروز شهادت مظلومانه آیت الله دکتر #بهشتی و ۷۲ تن از یارانش، هفته قوه #قضاییه را به تمام دست اندرکاران امر قضا در کشور به خصوص حوزه انتخابیه تبریک گفت.

 

متن پیام بشرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
◀️ هفتم تیرماه و هفته قوه قضائیه هرسال یادآور یکی از تلخ ترین حوادث تاریخ انقلاب اسلامی است که در ابتدای مسیر انقلاب و با هدایت و طرح‌ریزی دشمنان داخلی و استکبار رقم خورد. در چنین روزی آیت‌الله شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانشان با اهدای خون پاک خود در جهت رشد نهال انقلاب، اسلام و انقلاب اسلامی مردم را مصون کردند و اساس نظام مقدس جمهوری اسلامی را مستحکم‌تر نمودند.

◀️ لذا شایسته است همه‌ساله، سالروز شهادت این عزیزان را تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش همه کسانی که در برقراری عدل و قسط تلاش می‌کنند، تقدیر و تشکر کرد.

◀️ ما هم اکنون شاهدیم که قوه قضائیه به‌حق تلاش‌های قابل‌تقدیری در جهت تقویت دیوان عالی، مبارزه با مفاسد اقتصادی، اصلاح ساختارها و تشکیلات، گسترش و ارتقاء فناوری‌های نوپدید و خدمات الکترونیکی و تدوین برنامه‌های مورد نیاز دستگاه قضائی کشور و …. داشته‌است ؛تلاشهایی که سزاوار تقدیر است.

◀️ اینجانب ضمن تقدیر از تلاش های بی شائبه و مستمر مسئولان قضایی، قضات، دادیاران و کارکنان خدوم این مجموعه در کل کشور به خصوص در شهرستان های گرمسار ، آرادان و ایوان کی از خداوند منان سربلندی و پیروزی این عزیزان را در پناه توجهات حضرت ولی عصر ( عج ) و رهنمودهای مقام معظم رهبری مسئلت دارم.

 

غلامرضا کاتب
@katebgh

Comments are closed.