◀️ دکتر کاتب : #منافع_ملی باید بر تمام امور اولویت داشته باشد.

 

⏪ صبح امروز همزمان با گرامیداشت روز #شوراها جلسه‌ای با حضور دکتر کاتب عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، فرماندار گرمسار ، ملکی رئیس دادگاه ایوان کی ، شهرداران و اعضای شورای شهر و روستاهای گرمسار و ایوان کی برگزار شد .

⏪ دکتر کاتب در این مراسم گفت : یکی از نکاتی که باید مورد توجه تمام خدمتگزاران و مسئولان نظام باشد تواضع و فروتنی در قبال مردم و ولی نعمتان است نکته ای که بسیار مورد تاکید پیامبر بزرگ اسلام و امام خمینی ( ره ) بود.

⏪ کاتب ادامه داد : نکته دیگری که باید مورد توجه باشد این است که ما در هر شرایطی برای حفظ نظام نیاز داریم منافع ملی را در اولویت قرار دهیم و باید برای حفظ این منافع از هیچ تلاشی فرو گذار نکنیم.

 

⏪ وی با تاکید بر اینکه #شعار_سال بر طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب حمایت از کالای ایرانی است گفت: باید یادبگیرم در هر شرایطی کالای ایرانی خریداری کنیم تا فرهنگ خرید کالای داخلی در جامعه شکل بگیرد هر چند وظیفه تولید کنندگان نیز در این راستا بسیار سنگین است و آنها باید برای حفظ اعتماد عمومی و ملی تمام تلاش خود را برای افزایش کیفیت اجناس و تولیدات داخلی داشته باشند .

⏪ عضوهیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت : طبق آمار میزان صادرات در شش ماهه اول سال ۱۳۹۶ حدود ۲۸/۵ میلیارد دلار بوده و در همین مدت مشابه حدود ۳۲/۵ میلیارد دلار واردات در کشور انجام شده است که این نشان میدهد تراز تجاری ما منفی بوده است .

⏪وی اذعان داشت : مسئولان باید در راستای جذب اعتبارات در حوزه های آبیاری تحت فشار ، #آبخیز داری و در بحث #آبرسانی روستاها تلاش کنند.

⏪ وی گفت : یکی از اقدامات موثری که با حمایت مجلس و دولت در حال انجام است اعطای تسهیلات اشتغالزایی به روستاهاست که این امر میتواند امید در روستاها را افزایش دهد.

 

@katebgh

Comments are closed.