◀️ پیام تبریک دکتر غلامرضا کاتب عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بمناسبت میلاد امیرالمومنین حضرت علی(ع)

دل هر چه نظر به وسعت عالم تافت
جز نور تو در عرصه آفاق نیافت

⏪ یاس‌ها و نرگس‌ها در بی‌کران‌های گذرگاه هستی، عرشیان و زمینیان را در هاله‌ای از عطر و رویا می‌برند؛ چرا که عطر وجودشان را از وجود #علی علیه‌السلام به ودیعت گرفته‌اند و بهشت برای خاطر او تمام زنبق‌هایش را نثار زمینیان کرده است.

⏪زندگی سراسر برکت حضرت علی (ع) الگویی تمام‌عیار برای هر انسان روشن‌ضمیر است و منش ایشان راهنمایی نامحصور در زمان برای سعادت دنیوی و اخروی پیروانشان است.

⏪ #عدالت، مردم‌داری و دفاع از حقوق همه مردم و خصوصا مظلومین و محرومین از یادگارهای ماندگار ایشان محسوب می‌شود. امید دارم در سایه الطاف خداوند منان در این ایام پربرکت، کردار و منش آن امام همام سرلوحه زندگی همگان قرار گیرد و بتوانیم با اتحاد و همدلی و جدیت و پشتکار مشکلات را پشت سر گذاشته و به آنچه ملت ایران شایسته آن است دست یابیم.

⏪ انشالله در سال ۱۳۹۷ که ابتدا و انتهای آن مزین به نام امیرالمومنین شده و به همین جهت برکات آن قطعا بیش از پیش خواهد بود شاهد پیشرفت و تعالی عموم مردم کشور باشیم.

⏪ روزهای روشن تر و طلایی تری برای ملت بزرگ ایران به مدد الهی و کرم معصومین (ع) در پیش خواهد بود.
اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت مولی الموحدین حضرت علی بن ابیطالب(ع) به ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی و مردم فهیم و شایسته حوزه انتخابیه ام ،برای همه مردان و زنان سرزمینم و مسئولان و خدمتگزاران به این نظام آرزوی توفیق ، سربلندی و بهروزی دارم.

◀️ #غلامرضا_کاتب
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شریف گرمسار، ارادان و ایوان کی

Comments are closed.