◀️ پیام نوروزی عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی به مناسبت فرا رسیدن سال ۱۳۹۷ | دکتر غلامرضا کاتب

◀️ پیام نوروزی عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی به مناسبت فرا رسیدن سال ۱۳۹۷

 

🔶متن پیام بدین شرح است:

به نام خداوند بخشنده مهربان

⏪ اینجانب طلیعه بهار طبیعت و شکفتن گلهای امید به زندگی که از نشانه های قدرت لایزال الهی است و همزمانی آن با ماه پر فیض و برکت رجب را به تمامی همشهریان عزیزم در شهرستان های گرمسار ، آرادان ، ایوان کی و ملت غیور ایران اسلامی تبریک و تهنیت می گویم .

⏪ سال ۱۳۹۶ با تمام فرازها و نشیب ها در بخش های مختلف سیاسی ، امنیتی و اقتصادی بر مردم ما گذشت اما ملت سرافراز ما بار دیگر با هوشمندی ، تدبیر و بصیرت تمام این سختی‌ها و مشکلات را به امید تبدیل کردند .

⏪ ملت بزرگ ایران اسلامی در سال ۹۶ بار دیگر توانست دسیسه ها و توطئه های دشمنان انقلاب را با پیروی از ارزشهای ناب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبری هوشمندانه رهبر معظم انقلاب نقش بر آب کند.

⏪ برای تمام جهانیان اثبات شد که ایران به عنوان محور آرامش و امنیت در منطقه است و دشمنان نیز بدانند که این ملت همیشه پایبند به آرمان های امام خمینی رحمت الله علیه و خون شهیدان است .

⏪ #مجلس_شورای_اسلامی و همچنین #دولت نیز در سال ۹۶ با وفاق و همدلی توانست قانون بودجه جامعی را برای سال ۱۳۹۷ تدوین نماید که این قانون بودجه از ویژگی های بسیار خوبی از جمله #عدالت_محوری، #شفافیت و #اولویت_بندی_اقتصادی برخوردار است که این ویژگی ها در راستای آرمان‌های امام خمینی و سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

 

⏪ و اما سال جدید را مجلس و دولت در حالی آغاز خواهند کرد که با توجه به نامگذاری سال ۱۳۹۷ از سوی رهبر معظم انقلاب همچنان دغدغه #تولید_ملی و #اشتغال از بزرگترین و مهمترین دغدغه هاست و باید محور حرکت مجلس ، دولت و تمام مسئولان در سال ۱۳۹۷ به سوی افزایش تولیدات ملی و رفع موانع تولید داخلی باشد .

⏪ سال ۱۳۹۷ به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران با عنوان سال #حمایت_از_کالای_ایرانی نام گرفت تا بار دیگر اهمیت تولید داخلی در ایجاد رشد اقتصادی و اشتغال و به تبع آن حل مشکلات اقتصادی بر همگان روشن گردد که برای تحقق این شعار مردم ومسئولان باید همگی دست در دست هم داده و در این راه گام نهند.

⏪ مردم عزیز ما بدانند حرکتی را که کشور ما در راستای #اقتصاد_مقاومتی ایجاد کرده آینده بسیار روشنی دارد.

 

⏪ مردم عزیز ایران اسلامی در سال ۹۷ نیز همچون سال‌های گذشته همگام و همراه با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آرمان های امام خمینی رحمت الله علیه شهدای انقلاب و بیانات و رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری نشان خواهند داد که مردمی پیروز در منطقه هستند.

◀️ اینجانب بدینوسیله سالی سرشار از موفقیت و پیروزی برای یکایک هموطنان و همشهریان خود در پناه امام زمان (عج )آرزو مینمایم.

 

و من الله توفیق

#غلامرضا_کاتب
نماینده مردم شهرستانهای گرمسار آرادان و ایوان کی در مجلس شورای اسلامی

Comments are closed.