| دکتر غلامرضا کاتب

◀️غلامرضا کاتب در پیامی عید سعید فطر را تبریک گفت.

غلامرضا کاتب  نماینده مردم گرمسار ، آرادان ایوان کی در مجلس شورای اسلامی در پیامی حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

◀️ رمضان، دعوتی است به بازیافتن خود ، ضیافتی است برای بهره برداری از مائده تقوا و پایان این مهمانیِ آسمانی ، عید فطر است؛ عید توفیق بر طاعت و اطاعت، عید توبه و تهذیب نفس، عید ذکر و یاد محرومان و نیازمندان.

 

◀️ فطر، چیدن میوه هایی است که از فطرت سرچشمه میگیرد . فطر، سپاس نعمتی است که در رمضان نازل شده است. این عید، پاداش افطارهای خالصانه و به جاست ، مُهر قبولی بر اعمال.

◀️خوشا به حال مومنانی که در ماه مبارک رمضان  برکامشان عسل مصفای برکات ذکر الهی چشانیده شده و عطر نزول ملائک تا همیشه سجاده‌هایشان را معطر ساخته ، خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند.

◀️ از همین روی، خدای بزرگ  را سپاس می‌گوئیم که دگر  بار توفیق عطا  فرمود تا پس از  یک ماه  بهره‌مندی  از سفره  پر برکت ضیافت الهی، همراه با خیل مومنان در صفوف شکوهمند #نماز_عید_سعید_فطر حاضر شویم و رنگین‌کمان باران رحمت الهی را به نظاره بنشینیم.

 

◀️اینجانب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان خدمت با عظمت حضرت ولی‌عصر مهدی موعود ‌(عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت موحد و خداجوی ایران تبریک عرض نموده و  از خداوند متعال رستگاری ، عزت و کرامت برای ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی مسئلت دارم.

غلامرضا کاتب
۱۳۹۷/۳/۲۴

 

@katebgh

Comments are closed.